ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Проїзд забезпечено на всіх державних дорогах області

28 січня 2019 | 10:22

Протягом доби на автошляхах Харківщини працювало близько 150 одиниць спецтехніки.

Про ситуацію, яка склалася на шляхах регіону на вихідних, розповіли в Службі автомобільних доріг Харківської області.

26 січня місцями по області, протягом дня, спостерігались невеликі опади у вигляді мокрого снігу, дощу та мряки при температурі повітря +1°С ...-4°С. У зв’язку з переходом температури через 0°С на дорогах області утворювалась ожеледиця.

«Дорожні підприємства працювали на всіх напрямках. Особлива увага була спрямована на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми) на автомобільних дорогах державного значення. Проводились роботи з водовідведення, розширення проїзної частини від снігу та ліквідації зимової слизькості. Було задіяно 2 ротори, які виконували роботу з поширення проїзної частини від снігу на автомобільній дорозі М-29 «Харків-Красноград-Перещепине» та Т-21-22 «Ізюм-Барвінкове», - розповіли дорожники.

27 січня близько 7-ої години ранку знову почались опади у вигляді дощу у Лозівському, Близнюківському, Барвінківському, Ізюмському, Борівському, Куп’янському, Дворічанському, Вовчанському районах за температури +1°С... +2°С. Приблизно з 13-ої години почались опади у вигляді снігу в Зачепилівському та Красноградському районах. На 17:00 опади у вигляді снігу з дощем різної інтенсивності зафіксовано по всій території області. К вечору температура повітря впала і становила -1°С... -6°С.

«Протягом доби на дорогах області працювало близько 150 одиниць спецтехніки. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 953 м3 піщано-сольової суміші та 64 тонн технічної солі. Виконувались роботи з розширення проїзної частини від снігу, а також роботи з обробки протиожеледними матеріалами доріг державного значення. На автомобільній дорозі Т-21-10 «Шевченкове-Балаклія-Первомайськ-Кегичівка» працював ротор», - уточнили в САД.

Станом на 5-ту годину 28 січня опади у вигляді слабкого снігу спостерігались у Балаклійському, Шевченківському, Зачепилівському, Ізюмському, Барвінківському та Первомайському районах. Температура повітря по області коливається від -5°С до -8°С. 

Проїзд шкільними та автобусними маршрутами забезпечено.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням, так і за допомогою камер спостереження.

Нагадуємо, при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера - 336-77-00.

Фото

Теги: сніг дороги

Версія для друку Поділиться:


Вверх