ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання розвитку мережі ЦНАПів на території регіону

25 січня 2019 | 14:05

Участь у селекторній нараді, що відбулась 25 січня, взяв заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

Захід провели за підсумками наради при Мінрегіоні щодо плану розвитку сфери надання адміністративних та інших публічних послуг. На цій нараді, зокрема, обговорювалася  участь областей України в Програмі Європейського союзу «U-LEAD з Європою», головним завданням якої є покращення якості надання адміністративних послуг населенню.

Упродовж 2018 року на території України провели 2 раунди цієї програми. Участь у першому взяли громади з усієї України, зокрема - Старовірівська ОТГ та місто Мерефа Харківської області. У рамках раунду проводили навчання для персоналу ЦНАПів, а самі центри забезпечували офісною технікою та меблями. У другому раунді взяла участь громада міста Первомайський Харківської області.

«У ході 3-го раунду для Харківської області рекомендовано долучити до створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг 45 населених пунктів з 24 районів. Тепер участь можуть брати не лише ті громади, в яких вже є приміщення ЦНАПу, а й ті, які мають ресурси на майбутнє будівництво. Тепер програма охоплює не лише навчання персоналу та забезпечення офісною технікою й меблями, але й створення дитячих куточків», - зазначив Вадим Данієлян.

Він рекомендував головам сільських, селищних та міських рад долучитися до участі в третьому турі програми.

Директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Надія Кривицька ознайомила учасників з основними вимогами участі в 3-му раунді конкурсу.

«Хочу зазначити, що заявки на участь можуть подавати лише органи місцевого самоврядування. Документи, що подані РДА, будуть одразу відхилені, - попередила Надія Кривицька. – Програмою передбачено 600 ЦНАПів на території України. На території Харківської області рекомендовано створити та модернізувати центри надання послуг у 45 громадах, але рекомендація не є фактом включення до програми».

«Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА буде надано необхідну підтримку та консультативну допомогу в заповненні необхідних заявок та роз’яснення щодо умов конкурсу», - сказав Вадим Данієлян.

Заявки на участь приймаються онлайн на сайті https://tsnap.ulead.org.ua до 31 січня 2019 року.

Теги: данієлян цнап будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх