ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична взяла участь у підсумковій нараді прокуратури Харківської області

24 січня 2019 | 13:28

Юлія Світлична взяла участь у підсумковій нараді прокуратури Харківської області

Під час заходу 24 січня підбили підсумки роботи відомства в 2018 році та обговорили стан протидії злочинності, антитерористичної та антидиверсійної роботи в регіоні.

Голова ХОДА акцентувала увагу правоохоронців на питаннях протидії диверсійним та терористичним проявам.

«Прошу Національну поліцію, Службу безпеки у взаємодії з прокуратурою Харківської області особливу увагу приділити саме цьому питанню. Ми розуміємо з вами, що кожна дата, подія та кожен процес, що відбувається на території України або області, можуть бути використані для того, щоб дестабілізувати ситуацію. Ми не повинні піддаватися тому спокою, який у нас є. Ми розуміємо з вами, як ніхто, що безпека та спокій дуже крихкі. Усі наші зусилля повинні бути зосереджені на тому, щоб не допустити якихось проявів дестабілізації на території Харківської області», - наголосила Юлія Світлична.

Вона також відзначила, що окрему увагу правоохоронці мають приділяти безпеці та охороні критичної й економічної інфраструктури на території області.

У своїй доповіді прокурор Харківської області Юрій Данильченко відзначив, що першочергову увагу минулого року було приділено унеможливленню проявів бандитизму, тероризму, розкриттю кримінальних порушень, пов’язаних з фінансуванням сепаратизму, незаконним використанням державних коштів та земельних ресурсів. Так, торік у регіоні було викрито та примусово повернуто до країн походження 47 прибічників радикальних рухів, блоковано 3 стійкі канали надходження до регіону зброї. Також органами прокуратури було відшкодовано збитків на суму 50 млн грн, у тому числі інтересам держави та територіальних громад - на суму 22 млн грн. Із незаконного володіння повернуто 113 га земель тощо.

«Приємно констатувати, що результати організації роботи обласних компетентних органів у сфері протидії організованій злочинності отримали високу оцінку з боку керівництва Генеральної прокуратури України, а також Консультативної місії Європейського Союзу. Викрито вдвічі більше стійких злочинних угрупувань, 19 проти 10 - в 2017 році», - відзначив прокурор області.

Однією з тем, яким приділили увагу на засіданні, стало забезпечення дотримання законодавства на території області під час виборчої кампанії.

«Усе повинно відбуватися в чіткій відповідності до закону. Ми не дозволимо реалізувати на Харківщині жодних «темних» схем, використовувати адміністративний ресурс або створювати інші механізми для фальсифікації виборів, - наголосила Юлія Світлична. - В області повинні бути рівні умови для всіх кандидатів у президенти. І будь-які провокації або незаконні дії відносно будь-якого кандидата – незалежно від того: він при владі або проти влади, повинні жорстко присікатися. Це моя однозначна позиція, і силовики про це знають».

Голова ХОДА повідомила, що правоохоронні органи регіону вже зафіксували декілька правопорушень, пов’язаних з веденням виборчої кампанії.

«Я розраховую на чітку реакцію правоохоронців. Сподіваюся, що злагоджена робота всіх силових та правоохоронних відомств надасть нам можливість чітко, якісно та в строк реагувати на всі прояви порушення законодавства», - сказала керівник області.

Вона також підкреслила важливість спільної роботи силових відомств регіону з метою недопущення спроб дестабілізації ситуації в області під час виборчої кампанії.

Більше фото

Фото

Теги: світлична безпека данильченко прокуратура нарада

Версія для друку Поділиться:


Вверх