ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Будівництво нового онкоцентру не завадить роботі діючої медустанови

24 січня 2019 | 10:41

Проект нового центру передбачає поетапне введення корпусів в експлуатацію - таким чином, щоб не порушити лікувальний процес, розповів директор онкоцентру Денис Скорий.

На даний момент на об'єкті, який розташований у парковій зоні діючої лікарні в Помірках, виконуються підготовчі роботи, проводиться прокладання мереж.

«Також завершуються всі необхідні документальні роботи, щоб навесні ми змогли взятися до основних будівельних робіт», - сказав керівник онкоцентру.

При цьому керівництво області продовжує підтримувати наявний центр.

«Позиція глави області Юлії Світличної полягає в тому, щоб не тільки будувати новий центр, а й підтримувати наявний. Щоб лікувальний процес не припинявся, і якість діагностики, надання допомоги і умови для пацієнтів поліпшувалися вже сьогодні, - підкреслив Денис Скорий. - Тому в 2018 році в лікарні було проведено низку ремонтних робіт, відкрито нове відділення реанімації, закуплено сучасне обладнання».

За словами директора установи, щорічно в стаціонарі закладу лікування проходять близько 20 тисяч осіб, ще близько 70 тисяч проходять через поліклініку.

«Серед них близько 8% - жителі інших областей. У нашому центрі застосовується низка унікальних методик і технологій. Наприклад, відділення онкохірургії печінки і підшлункової залози - таких всього два в країні, - уточнив Денис Скорий. - Новий центр - за тим проектом і планами, які у нас є, - має бути кращим в Україні».

Одним з найважливіших напрямків роботи нового онкоцентру стане психологічна реабілітація пацієнтів.

«Онкозахворювання дають досить серйозний психологічний ефект на пацієнта і на його родичів. Цей ефект часто буває набагато більш відчутним, ніж фізіологічні зміни, які відбуваються в організмі хворого. Тому питання підвищення якості сервісу, комунікації, спілкування з пацієнтом ми ставимо в пріоритеті», - розповів директор центру.

Теги: будівництво онкоцентр скорий

Версія для друку Поділиться:


Вверх