Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В області забезпечено проїзд на всіх дорогах загального користування

В області забезпечено проїзд на всіх дорогах загального користування

Протягом доби автошляхи розчищали 200 одиниць спецтехніки. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано близько 1000 куб. м піщано-сольової суміші та 106 тонн технічної солі.

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Харківської області.

23 січня близько 8-ої години ранку до Харківської області з боку Полтавщини зайшов циклон, який приніс опади у вигляді снігу при температурі -9°С... -12°С. Розпочався невеликий сніг у Краснокутському, Коломацькому, Красноградському районах. До 17-ої години циклон зайшов майже во всі райони області. Спостерігались пориви вітру 15 - 20 м/с, що призводили до утворення переметів. Станом на 9 годину ранку 24 січня опади закінчились майже у всіх районах області. Техніка працює на всіх напрямках. Проїзд автотранспорту забезпечено на всіх автомобільних дорогах загального користування державного значення Харківської області», - розповіли дорожники.

24 січня температура по області коливатиметься від 2°С тепла до 6°С морозу. Спостерігається туман, видимість 200 - 500 метрів. Вдень місцями по області можливі невеликі короткочасні опади (мокрий сніг, дощ). На дорогах місцями - ожеледиця.

Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду - як патрульним обстеженням, так і за допомогою камер спостереження.

«У зв’язку з переходом температури через 0°С на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем», - нагадують дорожники

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера - 336-77-00.