Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Жителі області зверталися до Михайла Черняка за допомогою у вирішенні соціальних і медичних питань

Жителі області зверталися до Михайла Черняка за допомогою у вирішенні соціальних і медичних питань

23 січня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

Усього за вирішенням проблемних питань до Михайла Черняка звернулися близько трьох десятків жителів області. Переважно заявники просили допомоги в лікуванні та придбанні дорогих медичних препаратів, а також проведенні оперативних втручань.

Михайло Черняк розповів про порядок розгляду таких звернень під час засідань комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

«Усі заяви про матеріальну допомогу розглядаються персонально. Щоб отримати часткову або повну компенсацію витрачених на лікування коштів, необхідно надати комплект документів, у тому числі копії чеків за придбані ліки або послуги», - звернувся до заявників заступник голови ХОДА.

Також жителі області зверталися за допомогою в проведенні медичного обстеження і лікування. Михайло Черняк запевнив, що всі, хто потребує медичної допомоги, зможуть її отримати в обласних закладах охорони здоров'я. Так, необхідне медичне обстеження в Харківській обласній клінічній лікарні нададуть жителю обласного центру. Дитині переселенців з Луганської області, які проживають у Харкові, проведуть необхідне обстеження та лікування орфанного захворювання.

Пенсіонери з Чугуївського та Дергачівського районів просили сприяння в придбанні протезів тазостегнових суглобів. Представник Управління охорони здоров'я ХОДА поінформувала заявників про дію відповідної державної програми й взяла звернення під особистий контроль.

Крім того, до Михайла Черняка зверталися з проханням сприяти в проблемних питаннях перерахунку розміру субсидії, а також пенсій. Зокрема, через втрату сільгосппідприємством даних про розмір заробітної плати, перерахунку просив колишній механізатор з Балаклійського району. Також питання перерахунку пенсії порушували ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Усі порушені в ході прийому питання заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.