ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Найкращі вчителі початкових класів отримають 20%-ву надбавку до заробітної плати

23 січня 2019 | 11:21

На Харківщині стартував пілотний проект щодо сертифікації вчителів.

Про це під час брифінгу 23 січня розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

«Цього року в Україні стартує пілотний проект щодо сертифікації вчителів. Його головна мета: визначити найбільш прогресивних учителів, підтримати їх і дати їм можливість продовжити працювати творчо, - сказав Олександр Сидоренко. - Сертифікація вчителів здійснюватиметься у три етапи. Один з них  - проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

За словами Олександра Сидоренка, ті вчителі, які успішно пройдуть атестацію, отримуватимуть 20% надбавки до зарплати впродовж трьох років чинності сертифікату.

«Для прикладу, кандидат наук має отримувати 15%-ву надбавку до заробітної плати. Безумовно, 20% - це суттєва підтримка для педагога. Ми очікуємо, що наші вчителі початкової школи братимуть активну участь», - зазначив Олександр Сидоренко.

Усього в Україні участь у сертифікації зможуть взяти тисяча вчителів початкових класів. Була визначена гранична кількість учасників для кожної області. На Харківщині сертифікацію зможуть пройти 55 вчителів. До участі вже зареєструвалося 49.

Реєстрація на участь у сертифікації триватиме до кінця січня.

Теги: брифінг вчителі сертифікація проект надбавка зарплата

Версія для друку Поділиться:


Вверх