ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У «Бузку» відкрилась виставка «Крок за межі звичного»

22 січня 2019 | 12:33

АТ «Турбоатом» до 85-річчя з дня заснування запустив креативний фотопроект.

Його метою є розвиток фантазії та свободи творчості в абсолютно різних видах мистецтва, занурення в атмосферу творення й пошук нового та незвичайного.

У фотопроекті взяли участь різноманітні колективи, які представляють різні області мистецтва, але при цьому мають великий творчий потенціал.

«Спортсмени з Barstylers workout club (м. Харків) виконували фізичні вправи не тільки на землі, але й на висоті у кілька десятків метрів. А дівчата на полотнах з київського колективу Freak Circus Corporation зависали під стелею одного з найбільших цехів підприємства. Навіть лицарський турнір було проведено на «Турбоатомі» силами клубу історичної реконструкції «Князь» (м. Харків)», - розповідають організатори.

На «Турбоатом» завітали й артисти цирку: відомий еквілібрист Боб Гвоздецький, повітряні гімнастки, жонглер та дресовані собаки.

Найбільш дивовижне шоу продемонструвала команда професійних артистів Fireshow PANTERA. У номерах команди переплітаються акробатичні трюки й техніка обертання вогненним реквізитом.

Спортивне мистецтво було продемонстровано одразу кількома колективами. Так, участь у проекті взяли не тільки футболісти заводської збірної, але й харківські шпажисти зі школи фехтування «Уніфехт» - Роман Свічкар (бронзовий призер чемпіонату світу - 2018) та Олексій Махонін, а також вихованці клубу Karate Club Ayumi з тренером Павлом Ігнатенком.

Подивитись виставку можна до 29 січня.

Теги: бузок виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх