ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична та Арсен Аваков взяли участь у заходах з нагоди Дня Соборності України в Харкові

22 січня 2019 | 10:43

100-річчя з дня підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначили біля монумента Тарасу Шевченку.

В урочистому заході та покладанні квітів до пам’ятника Шевченку взяли участь представники органів влади, громадськості, воїни АТО (ООС), духівництво, жителі й гості Харківщини.

«День Соборності – це не лише історичне свято. Це ідея сьогодення, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Адже для того, щоб побудувати міцну та незалежну державу, потрібні час та бажання. Сьогодні українці розуміють, як ніколи, що наша сила та правда – по обидва береги Дніпра. Єдність та розвиток – це база створення сильної держави».

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відзначив, що вирішив святкувати 100-річчя Соборності саме в Харкові.

«Сьогодні є нові виклики. Це виклики поруч з Харковом, виклики в нашому суспільстві та зовні – з нашими ворогами. А в нашому суспільстві є багато проблем, які потрібно вирішувати. І ми сьогодні будемо працювати весь день з Юлією Олександрівною по питаннях Харкова. І це доречно», - сказав міністр.

Арсен Аваков наголосив, що День Соборності України – це добрий привід думати про державність та аналізувати уроки минулого.

«Дуже вірно сьогодні згадувати, як не встояла Українська республіка в 1920-х роках, і як нам потрібно поводитися, щоб встояти», - сказав Міністр внутрішніх справ України.

Більше фото

Фото

Теги: світлична аваков соборність

Версія для друку Поділиться:


Вверх