Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відбулось чергове засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Відбулось чергове засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Захід пройшов 18 січня під головуванням першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

Зараз на розгляді мобільного штабу знаходяться 7 звернень від жителів Харківської області. Учасники штабу відпрацьовують ці звернення згідно зі своїми компетенціями.

Під час засідання присутні доповіли голові штабу про роботу, що була проведена впродовж останнього тижня. Так, начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова повідомила присутнім, що у відповідь на 7 скарг заявників щодо ситуації із землекористувачами Балаклійського району Управління агропромислового розвитку ХОДА надало громадянам дуже оперативне та вичерпне роз’яснення.

«Сьогодні до нас в управління дзвонили заявники, які були приємно вражені такою оперативною роботою мобільного штабу», - сказала Тетяна Єгорова.

Підбиваючи підсумки засідання, Марк Беккер наголосив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.