ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові за підтримки НАТО колишні військові проходять курси перепідготовки

18 січня 2019 | 15:36

Ці курси діють з 2009 року. За цей час вже понад 1500 колишніх воїнів ЗС України стали фахівцями з менеджменту, комп’ютерних технологій чи покращили свої знання з іноземної мови.

На базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» завершено черговий набір та розпочато навчання на спеціальних курсах за програмою «НАТО-Україна». Курси передбачають професійне навчання й соціальну адаптацію колишніх військовослужбовців, які звільнені зі служби чи планують демобілізуватися найближчим часом.

Так, до кінця березня поточного року два десятки колишніх та діючих армійців з базовою вищою освітою опановують таку престижну спеціальність як комунікаційні та інформаційні технології. По завершенню навчання слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації та сертифікати міжнародного зразка.

Викладачів та слухачів спеціальних курсів прийшли привітати менеджер програми «Україна-НАТО» з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт та офіцер Харківського обласного військкомату підполковник В’ячеслав Джміль.

«Бажаю нинішнім слухачам терпіння в опануванні знань та престижної роботи», -  зауважив Крістофер Штаудт.

В’ячеслав Джміль подякував представникам НАТО та викладачам НТУ «ХПІ» за надану його побратимам турботу, а слухачам курсів побажав впевнено крокувати до нових знань.

Фото

Теги: курси перепідготовки військових нато

Версія для друку Поділиться:


Вверх