Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Нововодолазькому ліцеї №2 встановили сучасне мультимедійне обладнання

У Нововодолазькому ліцеї №2 встановили сучасне мультимедійне обладнання

Сертифікати на обладнання директору школи вручив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

У лютому минулого року під час візиту до Нововодолазького району голова ХОДА Юлія Світлична пообіцяла учням ліцею, що заклад отримає новий шкільний автобус та 2 предметні кабінети.

Ключі від нового транспорту для учнів були вручені директору закладу влітку 2018 року, а в серпні були виділені необхідні кошти для придбання кабінетів хімії та біології. 

«Усе, що обіцяє голова ХОДА Юлія Світлична, вона виконує. Хочу вам сказати, що таким обладнанням може похвалитися не кожна школа у місті Харків. Це тільки початок. Ми робимо все для того, щоб дітям було цікаво навчатися, щоб наші учні отримували якісну освіту. Це наша з вами спільна робота, і тільки разом ми зможемо зробити кращим життя в нашій рідній Харківській області», - сказав Анатолій Бабічев.

Нововодолазький ліцей № 2 є опорним закладом (у його складі є 2 філії: Знам'янська та Федорівська). Тут навчаються 427 дітей. 

«Мрії збуваються. І ми дуже вдячні голові ХОДА Юлії Світличній за те, що почула наші побажання, за те що підтримала. Це сучасне обладнання дійсно нам потрібне, потрібно нашим дітям», - сказала директор ліцею Віта Зощук.