Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Нововодолазькому ліцеї відкрили сучасну медіатеку

У Нововодолазькому ліцеї відкрили сучасну медіатеку

В урочистому заході взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Мені дуже приємно знаходитися у вашому чудовому закладі. З відкриттям медіатеки, я впевнений, і навчання дітей, і робота педагогів стануть ще більш цікавими. Я думаю, це лише початок. Медіатека – це місце, де можуть збиратися учні й педагоги, обговорювати проекти та їх реалізовувати. Чекаємо на вас у нашій великій команді, щоб разом розвивати Харківщину, - звернувся до дітей Анатолій Бабічев. - Увага облдержадміністрації, особисто голови ХОДА Юлії Світличної спрямована на те, щоб зміцнювати матеріально технічну базу закладів освіти».

Медіатека у Нововодолазькому ліцеї стала майданчиком нового освітнього простору, де діти в новому форматі бібліотеки зможуть не тільки отримати знання, а й відпочити, поспілкуватися та пограти. У приміщенні є навчальна та розважальна література, ноутбуки, що під'єднані до інтернету, мультимедійний проектор з електронною шкільною дошкою. Також медіатека зробить більш доступною освіту для дітей з особливими потребами.

«Я вважаю, що ця медіатека – яскравий приклад командної роботи. Зусилля обласної ради, облдержадміністрації, Нововодолазької селищної ради, батьків і учнів дали свої результати», - сказав директор Нововодолазького ліцею №3 Михайло Ступак.