Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

До Євгенія Шахненка зверталися за допомогою у вирішенні житлово-комунальних проблем

До Євгенія Шахненка зверталися за допомогою у вирішенні житлово-комунальних проблем

18 січня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою до Євгенія Шахненка звернулися понад десяти жителів Харківської області. Переважно прохання стосувались вирішення питань зі сфер ЖКГ, будівництва та ремонту доріг.

Так, на особистий прийом громадян прийшов голова Савинської селищної ради Балаклійського району Юрій Матвієнко. Він розповів про аварійний стан покрівель двох житлових багатоповерхівок по вул. Молодіжній.

«Займайтеся виготовленням відповідної технічної документації, я доповім керівнику області про проблему, думаю, депутатський корпус підтримає ініціативу й виділить з обласного бюджету кошти на капітальний ремонт покрівлі цих будинків», - відповів заявнику Євгеній Шахненко.

Ініціативна група жителів села Сіряки Дергачівського району розповіла про проблему з водопостачанням населеного пункту. Питання виникло через свердловину, що не працює, для буріння нової необхідно узгодити низку документів, у тому числі генеральний план села.

«Знаємо про вашу проблему. Питанням регулярного підвезення води для потреб жителів села займається районна адміністрація. Щодо будівництва свердловини - ХОДА буде сприяти максимально швидкому оформленню документів, після чого з обласного бюджету будуть виділені кошти», - сказав Євгеній Шахненко.

Низка питань, з якими жителі області зверталися до заступника голови ХОДА, стосувалась відновлення газопостачання житлових будинків, а також ремонту доріг. Так, про аварійний стан ділянок місцевих доріг розповіли жителі селища Рогань Харківського району та села Аксютівка Зміївського району. Житель селища Коротич розповів про необхідність будівництва пішохідного шляхопроводу через жваву Київську трасу.

Усі питання, озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.