Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відкрито нове приміщення Нововодолазького інклюзивно-ресурсного центру

Відкрито нове приміщення Нововодолазького інклюзивно-ресурсного центру

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев 17 січня відвідав ІРЦ у рамках робочої поїздки у район.

«Центр був створений півроку тому, а сьогодні ми відкриваємо нове приміщення для ІРЦ. Створення цього центру – спільний проект облдержадміністрації, райдержадміністрації, ОТГ. Центр обслуговуватиме не лише мешканців об’єднаної територіальної громади, але і всього району», - сказав Анатолій Бабічев.

У приміщенні встановлено нове обладнання, з дітьми працюють професійні педагоги. У реабілітаційній залі проводяться заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Тут є м’ячі, «шведські стінки», бруси, ігрові комплекси. У залі для корекційних занять з психологом є відповідне обладнання, в тому числі гамак - «крапля». У кабінеті логопеда є іграшки, логопедичні дзеркала, методичні матеріали. Є кімната сенсорного розвантаження, де діти можуть погратися з кульками, встановлено «світловий дощик», м’які крісла з наповнювачами. 

За словами директора Нововодолазького ІРЦ Катерини Івасенко, центр надаватиме послуги 80 дітям з Нововодолазької ОТГ віком від 2 до 18 років. Зараз на заняття до закладу приходять 30 маленьких жителів району.

«Минулого року була проведена велика робота. Ми відкрили 28 інклюзивно-ресурсних центрів, були відкриті медіатеки, ресурсні кімнати. На цьому ми, звичайно, не зупиняємося. Юлія Світлична вже затвердила план на цей рік. І я впевнений, ми зробимо ще багато. Цього року ми охопили всі райони, тепер беремося за ОТГ. Адже, за розрахунком, на 7 тисяч дітей має бути інклюзивно-ресурсний центр», - сказав Анатолій Бабічев.