ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Учасники «Ігор нескорених» зі своїми родинами проходять реабілітацію на базі «Тисовець»

04 січня 2019 | 13:48

Учасники «Ігор нескорених» зі своїми родинами проходять реабілітацію на базі «Тисовець»

Зустріти новорічні та різдвяні свята у центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту МО «нескорених» запросив Міністр оборони України Степан Полторак.

Упродовж двох тижнів учасники «Ігор нескорених» разом з родинами мають можливість відпочити та активно розважитись, насолоджуватись карпатськими краєвидами та свіжим повітрям, кататися на лижах та сноубордах, аби зарядитися позитивними емоціями на увесь рік.

«Президент України Петро Порошенко та Міністр оборони України Степан Полторак приділяють значну увагу соціальній та спортивній реабілітації та підтримці військовослужбовців та членів їх родин, – зазначила помічник глави оборонного відомства – прес-секретар полковник Вікторія Кушнір під час зустрічі з командою. – Від імені міністра оборони Степана Полторака вітаю вас з прийдешнім святом Різдва Христового!».

Нагадаємо, в грудні 2017 року Президент України Петро Порошенко відкрив модернізований спортивний реабілітаційний центр для учасників бойових дій у «Тисовці», де була проведена реконструкція закладу, а також побудовані спортивні майданчики, розвинута інфраструктура для реабілітації військовослужбовців, а також оснащена сучасним обладнанням тренажерна зала та медично-реабілітаційний корпус.

Теги: нескорені полторак

Версія для друку Поділиться:


Вверх