Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

Захід пройшов під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера 27 грудня.

Упродовж роботи штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників до нього надійшло понад сотні заяв. На даний момент спеціалісти відпрацьовують заяви, що стосуються земельних відносин у Лозівському та інших районах Харківської області.

Так, заявниця, що була запрошена на захід, звернулася з питанням щодо незаконного, на її думку, переоформлення нерухомого майна, що належить її підприємству, на третю особу. Учасники штабу зазначили, що це звернення надійшло до Головного управління юстиції в Харківській області 27 грудня та необхідно більш детально вивчити ситуацію.

Марк Беккер у ході засідання зауважив, що кількість звернень цього року значно зросла.

«За час роботи штабу в 2017 році ми отримали 27 звернень, цього ж року маємо понад 100», - сказав Марк Беккер.

Він наголосив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.