ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У спортивній школі «ХТЗ» завершили капітальний ремонт легкоатлетичного манежу

27 грудня 2018 | 18:01

З результатом ремонтних робіт, проведених у спорткомплексі в цьому році, ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

«Спортивна школа «ХТЗ» – одна з найбільших спортивних шкіл в Україні, в ній навчаються майже 1000 спортсменів. Багато років вона не мала уваги з боку держави, тому її приміщення знаходилися у вкрай важкому стані, - зазначила керівник області. - Другий рік поспіль ми ремонтуємо комплекс, і зараз заклад має повністю нове обличчя. Тут можуть проводитися змагання, а спортсмени можуть навчатися у  гарних і сучасних умовах».

Капітальне відновлення закладу стартувало у 2017 році. Тут було розпочато ремонт легкоатлетичного манежу (замінено внутрішню систему опалення, відремонтована покрівля, відновлені внутрішні приміщення манежу - роздягальні, душові, вестибюль та фойє, кабінети). Також капітально відремонтовано адміністративний корпус зі спортивними залами настільного тенісу та боксу та малу залу боксу й важкої атлетики.

У цьому році в легкоатлетичному манежі замінили спортивне покриття, встановили огорожу інженерних комунікацій вздовж стін манежу, оновили вхідну групу та встановили сучасне освітлення боксерських рингів. Також тут встановлено п’ять тепловентиляторів та бойлер для забезпечення манежу гарячою водою, виконано декоративне освітлення фасаду манежу.

Крім того, другий рік поспіль в школі оновлюють інвентар. За словами директора закладу Леоніда Задорожного, в цьому році нове обладнання отримали спортсмени всіх 18 видів спорту, представлених в школі, - на загальну суму майже 2 млн грн.

Тільки таким системним має бути підхід до відновлення спортивної інфраструктури, наголосила голова ХОДА.

«Робимо все, щоб наближати спорт до усіх охочих та створювати якісні умови для спортсменів. Системно будуємо нові об’єкти і відновлюємо вже наявну спортивну інфраструктуру в області. На наступний рік запланували будівницю фізкультурно-оздоровчих комплексів, ремонти басейнів, відкриття спортивних майданчиків, реконструкцію стадіонів. Будемо закупати нове обладнання, а також запроваджувати регіональні стипендії, щоб стимулювати і видатних спортсменів, і спортсменів-початківців на нові звершення», - розповіла керівник області.

Перебуваючи в спортивній школі, Юлія Світлична передала державну нагороду - орден за заслуги ІІІ ступеню - директору Леоніду Задорожному, а також відзнаки ХОДА співробітникам закладу.

За словами Леоніда Задорожного, колектив школи навіть не розраховував на таку увагу з боку керівництва області, яку має протягом останніх років.

«За цей час комплекс дуже змінився. Ми навіть не мріяли про такий ремонт і таке фінансування. Кількість учнів в школі збільшується. Думаю, що за таких умов, які ми маємо сьогодні, юних спортсменів ставатиме ще більше», - сказав директор ДЮСШ.

Більше фото

Фото

Теги: світлична ремонт спортивна школа хтз

Версія для друку Поділиться:


Вверх