ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У селі Дергачівського району відкриється ЦНАП

21 грудня 2018 | 16:45

З роботами, що проведені в селі Малі Проходи, ознайомились під час робочої поїздки на Дергачівщину Юлія Світлична та Ірина Луценко.

За цей рік у селі Малі Проходи Дергачівського району реконструювали будівлю, де розміститься сільська рада та центр надання адміністративних послуг. Тут замінили комунікації, відремонтували фасад, вхідні групи та внутрішні приміщення. Роботи вже завершені, й скоро ЦНАП розпочне надавати послуги людям.

Також на території Проходівської сільради провели ремонти декількох доріг, реалізували проект «Енергія світла», капітально відремонтували приміщення Великопроходівського ліцею, розпочали будівництво медичної амбулаторії та встановили новий дитячий майданчик.

Підсумки того, що було зроблено, та плани на майбутнє голова ХОДА обговорила під час зустрічі з громадою села. Керівник області запевнила, що наступного року роботи з відновлення триватимуть.

«Наступного року заплануємо ще більше. Обов'язково виділятимемо кошти на ремонти, зміцнення інфраструктури, будівництво нових об'єктів. Щоб громада мала нормальні якісні умови для життя та розвитку. Пріоритетом у 2019 році залишатиметься гуманітарна сфера – продовжимо ремонтувати лікарні, школи, відкривати дитячі садки. Звичайно, ремонтуватимемо дороги, тому що з ними - проблема по всій області», - сказала Юлія Світлична.

Народний депутат, представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко відзначила, що завдяки реформі децентралізації наступного року понад 50% коштів, які отримує держава, залишатимуться на місцях.

«Додаткові кошти будуть виділятися на ремонти шкіл та утеплення, на шкільні автобуси. Дуже багато в 2019 році буде робитися спортивних майданчиків та стадіонів. У Харківській області будуватиметься 50 амбулаторій. Понад 50% грошей у 2019 році залишатимуться місцевим громадам. Ви бачите свого губернатора. Повірте, я багато губернаторів бачила. Стільки, скільки вона віддає коштів на місця, - це рідкість, щоб губернатор так працював. Вона робить неймовірну роботу», - сказала Ірина Луценко.

Серед питань, які порушували під час зустрічі місцеві жителі, - необхідність провести ремонт у багатоквартирному житловому будинку та продовжити відновлювальні роботи в Великопроходівському ліцеї. Юлія Світлична запевнила, що ці питання будуть підтримані на обласному рівні.

Більше фото

Фото

Теги: світлична луценко цнап дергачі малі проходи сільрада

Версія для друку Поділиться:


Вверх