ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА розповіли про заходи для дітей, які проходитимуть в області до Нового року

20 грудня 2018 | 16:22

20 грудня відбувся брифінг начальника Управління культури та туризму ХОДА Олега Яцини та першого заступника директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Тетяни Бабенко.

Так, за словами Олега Яцини, 23 грудня о 12:00 у приміщенні КП «Харківська обласна філармонія» відбудеться концерт «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

27  грудня об 11:00 та о 14:00 у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка пройде вистава «Новорічні космічні пригоди», а 28 грудня об 11:00 та о 14:00  – вистава «Як козаки Новий рік зустрічали».

9 січня об 11:00 в ОКЗ «Харківський академічний театр музичної комедії» відбудеться музична казка «Попелюшка». У ляльковому театрі 25, 29, 30 грудня пройде вистава «Лускунчик», 25, 26, 30 у Харківському драматичному академічному театрі ім. Т. Шевченка – «Казкова круговерть».

«Планується, що цими заходами буде охоплено майже 9 тисяч дітей. Ми намагаємося залучати якнайбільше дітей учасників ООС, учасників бойових дій, дітей з інтернатів, соціально незахищених верств населення», - сказав Олег Яцина.

За словами Тетяни Бабенко, діти, які мають інвалідність, діти з багатодітних сімей, діти ліквідаторів аварії на ЧАЕС, діти учасників ООС, переселенців, діти, які знаходяться в будинках сімейного типу, в прийомних сім’ях, будуть запрошені на святкування за місцем проживання.

«Також увага буде приділена дітям, які знаходяться у Харківському соціальному закладі матері та дитини. Він розташований у Люботині, але там знаходяться діти й мами з усієї області. Їм будуть вручені подарунки, для них проведуть різноманітні майстер-класи, вони відвідають новорічні свята, які проходять у нашому регіоні, - розповіла Тетяна Бабенко. - Заходи будуть проводитися у всіх районах області. До новорічних свят будуть залучені близько 30 тисяч дітей».

Тетяна Бабенко розповіла, що вже третій рік поспіль згідно з Програмою соціального захисту населення коштом обласного бюджету кожна дитина учасників ООС отримує новорічний подарунок.

За інформацією Служби у справах дітей ХОДА, у заходах до новорічних свят візьмуть участь діти з соціально-психологічних центрів реабілітації.

Також Олег Яцина нагадав, що традиційно за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної у співпраці з громадськими організаціями буде проведено зимове свято «Вертеп».

«Свято відбудеться 12 січня. Розпочнеться воно традиційною ходою учасників «Вертепу» від площі Конституції до площі Свободи. Гості приїдуть з усіх областей України. Ми запрошуємо харків’ян долучатися», - сказав Олег Яцина.

Теги: брифінг діти новорічні свята

Версія для друку Поділиться:


Вверх