Євгенія Бреус здобула комплект медалей на етапі Кубка світу

В японському місті Кіото відбулись змагання з фехтування на візках, на яких харківські спортсменки завоювали чотири нагороди.

Участь в етапі Кубку світу взяли 184 паралімпійці з 27 країн світу. Збірна України виборола 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі. Більшу частину з них завоювали харків’янки.

Євгенія Бреус виборола «золото» в фехтуванні на шаблі в категорії А, здобула срібну нагороду у фехтуванні на шпазі та бронзову медаль – у командній шпазі. Разом з Євгенією  бронзовими призерками стали харків’янки Олена Федота та Наталя Мандрик, а також Тетяна Позняк з Миколаєва. В поєдинку за третє місце українки з рахунком 45:43 здолали команду Гонконгу.

Олена Федота стала також срібною призеркою в фехтуванні на шаблі в категорії Б. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.