ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині тривають заходи щодо підготовки території області до оборони та навчання резервістів

17 грудня 2018 | 17:38

Про це повідомив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Олексій Максимов під час брифінгу 17 грудня.

Говорячи про те, як у регіоні діє режим воєнного стану, він відзначив, що ситуація є стабільною та контрольованою, а всі відповідні заходи відбуваються під особистим контролем голови ХОДА Юлії Світличної.

«Ситуація контролюється й територіальними правоохоронними органами, і обласною, й районними державними адміністраціями. Кожен територіальний підрозділ правоохоронних структур в межах своєї компетенції відповідно до закону вживає заходи щодо антидиверсійного та антитерористичного захисту області, відповідних об’єктів та підтримки громадського порядку. Поліція у посиленому режимі патрулює територію регіону, прикордонники знаходяться в повній бойовій готовності, при цьому здійснюється плановий пропуск транзитних вантажів та пасажирських потоків через державний кордон України. Громадяни України без обмежень слідують за кордон, все працює у штатному режимі», - розповів Олексій Максимов.

Він також повідомив, що протягом тижня реалізовувався комплекс заходів щодо підготовки території області до оборони. 

«За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної продовжуються заходи щодо підготовки до функціонування в особливий період підсистеми цивільного захисту населення, іде планомірна підготовка резервістів другої черги», - сказав Олексій Максимов. 

Він також нагадав, що на базі КП «Харківський метрополітен» у ніч з п’ятниці на суботу відбулись навчання з укриття населення. 

Військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін повідомив, що в регіоні тривають навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву номер один у військових частинах ЗСУ.

«Продовжується підготовка бригади територіальної оборони Харківської області відповідно до планових завдань, які були поставлені Генштабом ЗСУ для Харківського обласного військового комісаріату. Так, 15 грудня у шести районах області відбулись планові одноденні навчання, виконані практичні стрільби на трьох полігонах. Два підрозділи проходили практичну підготовку на базі навчального центру Військового інституту танкових військ», - сказав Юрій Калгушкін.

Теги: брифінг максимов

Версія для друку Поділиться:


Вверх