ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев та Роман Греба вручили дипломи випускникам ХДАФК

17 грудня 2018 | 17:09

Урочистий захід відбувся 17 грудня.

Звертаючись до присутніх, заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев передав слова вітання від керівника області Юлії Світличної.

«Харків – це спортивна столиця України, тому в нас спортсмени виступають і навчаються на «відмінно». Дивлячись на випускників, я ще раз переконуюсь, що в Харківщини та всієї України - світле спортивне майбутнє», - зазначив Анатолій Бабічев.

Він зауважив, що незабаром Харківська державна академія фізичної культури святкуватиме своє 40-річчя.

«Я впевнений, що ця дата – не останній ювілей! Буде розквіт та будуть нові перемоги», - сказав заступник голови ХОДА.

Ректор вишу зауважив, що в цей день академія випускає магістрів, що завершили свою підготовку за різними напрямками та отримали дипломи з відзнакою.

«Нехай усі знання та навички, все те, чому вас навчали у нашому виші, допомагає вам будувати свою кар’єру. Я вірю, що всі ви чесно та віддано будете виконувати свої професійні обов’язки», – сказав Олександр Ажиппо.

«Беручи участь у вашому святі, хочеться сказати тільки одне: бути спортсменом у Харкові – це круто», - зазначив заступник Міністра освіти та науки України Роман Греба.

Під час урочистого заходу документ про закінчення закладу вищої освіти було вручено близько 50-ти випускникам, що закінчили ХДАФК з відзнакою.

Фото

Теги: бабічев спорт стеденти

Версія для друку Поділиться:


Вверх