ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Послугами інклюзивно-ресурсного центру на Первомайщині планують охопити майже 200 дітей

17 грудня 2018 | 11:49

Послугами інклюзивно-ресурсного центру на Первомайщині планують охопити майже 200 дітей

З роботою закладу ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев під час робочої поїздки до Первомайського району.

«Розвиток інклюзивного середовища саме для сфери освіти є пріоритетом роботи влади в Харківській області. Це питання, яким особисто опікується голова ХОДА Юлія Світлична.  Роботи ми почали наприкінці минулого року. Приємно констатувати той факт, що інклюзивно-ресурсні центри створено в кожному районі Харківської області. Також відкрито 20 ресурсних кімнат (планували 15) та 25 медіатек. На цьому ми не зупиняємося й працюємо далі», - сказав Анатолій Бабічев.  

Директор Первомайського ІРЦ Тетяна Кєбєдова розповіла, що заклад обслуговуватиме дітей міста та району. На Первомайщині, за психолого-педагогічними спостереженнями фахівців, порушення мовлення мають 150 дітей, та 28 дітей мають відставання у розвитку. У центрі працюють три фахівці: практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог. Заклад розрахований на роботу з дітьми від 2 до 18 років. 

«Наш центр створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, - сказала Тетяна Кєбєдова. – Групи у фахівців вже набрані. Переважно це діти дошкільного та шкільного віку». 

Анатолій Бабічев також нагадав, що на Первомайщині у Біляївському ліцеї вже відкрито медіатеку та ресурсну кімнату, де створені належні умови для розвитку дітей.

Фото

Теги: бабічев робоча поїздка первомайський район інклюзивно-ресурсний центр

Версія для друку Поділиться:


Вверх