ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

14 грудня 2018 | 11:23

13 грудня захід пройшов під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

За час роботи до штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників надійшло 97 звернень. Зараз фахівці відпрацьовують 3 заяви, що стосуються земельних суперечок між декількома суб’єктами господарювання Первомайського району.

Так, для розгляду спору, який виник між сільськогосподарськими підприємствами, щодо користування землями пайщиків та зібраним врожаєм на засідання були запрошені заявники – представники однієї з фірм-орендарів паїв, громадських організацій та керівництва Первомайської РДА.

Представник Національної поліції в Харківській області зазначив, що Первомайським відділом поліції за всіма заявами, поданими в цій справі, розслідуються кримінальні провадження.

Як відзначив Марк Беккер, головне питання, яке потрібно вирішити, – хто має право на обробку землі та зібраний врожай, а це можливо визначити тільки в суді.

«Перспективи цієї справи – судовий розгляд. Наш штаб також бере ситуацію під контроль, оскільки важливо, щоб від конфлікту двох суб’єктів не страждали власники землі – селяни», - сказав Марк Беккер.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби і Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

Фото

Теги: беккер штаб мобільного реагування порушення прав землевласників рейдерство

Версія для друку Поділиться:


Вверх