Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

У заході, що відбувся 7 грудня, взяв участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Упродовж роботи штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників до нього надійшло 94 звернення. На даний момент спеціалісти відпрацьовують 1 заяву, що стосується земельних справ у Зачепилівському районі.

Під час засідання присутні доповіли керівнику штабу - першому заступнику голови ХОДА Марку Беккеру - про проведену роботу впродовж останніх тижнів, зазначивши, що впродовж звітного періоду проведено низку виїзних засідань за участю представників Головного управління юстиції в Харківській області.

Підбиваючи підсумки засідання, Марк Беккер наголосив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.