На чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків харків’яни вибороли 7 нагород

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

На змаганнях, які пройшли з 30 листопада по 2 грудня в місті Бровари Київської області харківські борці завоювали 2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Чемпіоном у ваговій категорії до 57кг став Каміль Керимов. На шляху до медалі харківський борець успішно здолав чотирьох суперників, у тому числі у фіналі - Владлена Опанасенка з Київської області.

Ще одну золоту медаль Харківщині приніс Мраз Джафарян. У ваговій категорії до 86кг він також переможно провів чотири двобої, в тому числі у фіналі проти іншого харків’янина Деміда Караченка, який, відповідно, став срібним призером чемпіонату.

Бронзові медалі завоювали: Олександр Рибалко (вагова категорія - до 65кг), Гліб Гринченко (вагова категорія - до 86кг), Олександр Калініченко (вагова категорія - до 92кг) та Данило Картавий (вагова категорія - до 125кг).