ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юні фігуристи успішно виступили на чемпіонаті України

23 листопада 2018 | 11:15

Змагання відбулись в Одесі, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Найуспішніше харківські фігуристи виступили в спортивних танцях на льоду, розділивши між собою перше та друге місце. Чемпіонами України стали Софія Лізогуб та Данила Єфременко, які отримали від суддів 118.15 бали. Марія Пінчук та Олег Муратов з результатом 107.69 бали посіли друге місце. Бронзову нагороду виборов дует з Одеси.

Ще одна золота медаль була здобута в одиночному катанні серед юнаків. Матвій Єфименко переміг з результатом 140.59 бали. Срібного призера чемпіонату киянина Андрія Кокура харків’янин перевершив на 1.55 бали.

В одиночному катанні серед дівчат Таїсія Спесівцева з результатом 128.02 бали посіла друге місце. Харківська фігуристка поступилася лише Єві Шульзі з Одеси (128.35 бали). Бронзову медаль здобула харків’янка Ксенія Клименко (125.92 бали).

Ще одну бронзову медаль здобули в танцях на льоду в категорії IntermediateNovice Поліна Вашкевич та Давід Нгуен. Перемога в цій категорії дісталася парі з Одеси.

Цей чемпіонат був одним з етапів відбору та підготовки збірної України до зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який в лютому 2019 року прийматиме Боснія та Герцеговина.

Теги: фігурне катання спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх