Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські бадмінтоністи – переможці Кубку України

20 листопада 2018 | 12:35

Змагання відбулись з 16 по 18 листопада в Києві, про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

За підсумками Кубку України з бадмінтону харків’яни перемогли в чотирьох з п’яти категорій, а також здобули 4 срібні та 1 бронзову нагороди.

У чоловічій одиночній категорії перемогу другий рік поспіль святкував харківський бадмінтоніст Артем Почтарьов, який у фіналі обіграв 21:13, 21:15 Данилу Боснюка з Дніпра. Ще один харків’янин - Дмитро Завадський – посів третє місце. У поєдинку за «бронзу» він також обіграв суперника з Дніпра.

У чоловічій парній категорії золоту медаль здобули Віталій Конов та Олександр Шмундяк. Ще один харківський дует - Артем Почтарьов та Валерія Атращенкова, які знялися з фіналу,  завоювали срібні медалі.

У змішаній парній категорії володарями Кубку України стали Валерій Атращенков та Єлизавета Жарка, які обіграли у фіналі 21:12, 16:21, 21:18 Віталія Конова та Владиславу Лісну.

У жіночій парній категорії перемогли харківські бадмінтоністки Єлизавета Жарка і Марина Ільїнська. У фіналі вони обіграли 21:18, 21:16 харків’янку Олену Прус та Юлію Казарінову з Миколаєва.

Єдина категорія, де харків’яни залишилися без золотої медалі, стала жіноча одиночна. У фіналі Марина Ільїнська поступилася 21:18, 12:21, 15:21 Марії Улітіній з Дніпра.


Теги: бадмінтон спорт

Поділиться:Схожі новини