Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

15 листопада 2018 | 17:45

15 листопада захід пройшов під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

За час роботи штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників надійшло 93 звернення. Зараз фахівці відпрацьовують 2 заяви, що стосуються ситуацій у Сахновщинському і Дергачівському районах.

Так, члени штабу відзначили, що земельний спір пайовиків і керівника одного з підприємств Сахновщинського району повністю вивчений - подальше вирішення питання буде проходити в судовому порядку.

У Дергачівському районі, за словами заявника - керівника фермерського господарства, на його землях невідомі зібрали врожай соняшнику. На засіданні були присутні юридичний представник заявника і керівник підприємства, яке брало участь у сівбі врожаю, надаючи техніку.

Як зазначив представник Харківської обласної прокуратури, за цим фактом зареєстровано і проводиться кримінальне провадження - в справі виявлені ознаки підроблення документів та інші протиправні дії. Марк Беккер зазначив, що ця ситуація й надалі перебуватиме на контролі штабу.

Також у ході засідання штабу начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова озвучила нові звернення, серед яких - заява від керівника сільгосппідприємства про незаконне заволодіння врожаєм соняшнику в Зачепилівському районі. Розібратися в ситуації доручили представникам правоохоронних органів та Департаменту агропромислового розвитку ХОДА.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби і Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

Фото

Теги: беккер штаб мобільного реагування порушення прав землевласників рейдерство

Версія для друку Поділиться:


Вверх