Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Будянську медичну амбулаторію відкрили після капітального ремонту

Будянську медичну амбулаторію відкрили після капітального ремонту

Амбулаторія обслуговує чотири села Харківського району: Буди, Березівку, Бистре та Бідряги. Загалом – близько 8 тисяч жителів.

З результатом ремонтних робіт, проведених у закладі, ознайомився заступник голови ХОДА Михайло Черняк, який 8 листопада відвідав Харківський район з робочою поїздкою.

Він зауважив, що загалом протягом останніх двох років на ремонти амбулаторій та центральної районної лікарні Харківського району було спрямовано понад 14 млн грн, придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку на 8,7 млн грн, закуплено шість службових автомобілів.

«Такого великого обсягу робіт у сфері охорони здоров’я як району, так і області в цілому, не проводилося ніколи. Загалом у цьому році на ремонти і реконструкції медичних закладів по області з різних джерел заплановано спрямувати понад 600 млн грн. Також великі кошти виділено на нове обладнання, - сказав Михайло Черняк. - Мета медичної реформи, яку ми на Харківщині запроваджуємо під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної, - створити гідні умови праці для лікарів та для лікування пацієнтів».

Ремонт у Будянській медичній амбулаторії, яка входить до складу Центру первинної медичної допомоги №1 Харківського району, тривав майже два роки. За цей час, за словами головного лікаря ЦПМД №1 Олексія Болгова, заклад повністю відновили.

«Завдяки підтримці керівника області Юлії Світличної ми змогли створити умови, які дозволять надавати своєчасну, кваліфіковану медичну допомогу у комфортних умовах. В амбулаторії, яка до цього 40 років не ремонтувалася, проведена заміна покрівлі, капітальні ремонти систем електро- та водопостачання, водовідведення, теплопостачання, заміна вікон, утеплення фасаду, капітальний ремонт внутрішніх приміщень, - розповів Олексій Болгов. - Також оновлено оснащення амбулаторії: придбано електрокардіографи, сухожарову шафу, тонометри, пульсоксиметри, діагностичні набори, ваги для дорослих та немовлят, доплер, центрифуги та інші прилади, а також закуплено нові меблі. Ми сміливо ввійшли у медичну реформу і не маємо сумнівів щодо її успіху».

Під час відкриття відремонтованої амбулаторії Михайло Черняк також передав закладу новий повнопривідний автомобіль для роботи сімейних лікарів.

Більше фото