ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські спортсмени вибороли 17 медалей на турнірі з бадмінтону

08 листопада 2018 | 10:33

Всеукраїнські змагання пам'яті Олександра Макарова відбулись у місті Дніпро. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у турнірі взяли 132 спортсмени з України та Молдови. Медалі були розіграні в двох вікових групах: 2001 та 2004 рік народження. За підсумками турніру на рахунку харків'ян було 7 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі.

У старшій віковій групі в жіночій одиночній категорії харківські бадмінтоністки розділили між собою всі медалі. Перемогу здобула Поліна Бугрова, Марія Столяренко завоювала срібну медаль, а Софія Демиденко - бронзову.

У жіночій парній категорії золоту медаль здобули Марія Столяренко та Варвара Фролова. Ще один харківський дует - Яна Собко та Варвара Тішенінова - посіли третє місце.

У змішаній парній категорії перемогу здобули Марія Столяренко та Олег Амосов з Дніпра, цей дует здолав у фіналі Поліну Бугрову та одесита Миколу Козубенка.

У молодшій віковій групі в жіночій одиночній категорії увесь п’єдестал також був за харків’янками. Золоту медаль завоювала Євгенія Кантемир, срібну - Софія Лаврова, а Варвара Фролова стала бронзовою призеркою.

У змаганнях серед юнаків в молодшій групі Євген Столовий завоював золоту медаль в одиночній категорії, срібну - в парній з іншим харків’янином Олексієм Титовим, а також здобув «золото» в змішаній категорії разом зі спортсменкою з Дніпра Ольгою Тихорською.

Крім того, в змішаній парній категорії Варвара Фролова і Микита Єременко з Дніпра посіли друге місце, а Євгенія Кантемир з Єгором Леонтьєвим з Дніпра - третє.

Теги: бадмінтон спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх