Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На будівлі майбутнього Красноградського ФОКу завершують зовнішні роботи

На будівлі майбутнього Красноградського ФОКу завершують зовнішні роботи

Також будівельники виконали вже понад половини необхідних внутрішніх робіт.

У Харківській області триває ініційований главою ХОДА Юлією Світличною процес будівництва спортивної інфраструктури. Фізкультурно-оздоровчий комплекс, який будують у Краснограді, стане вже 6-м подібним комплексом і найбільшим з усіх побудованих. Будівля - 63 метри в довжину, шириною 24 метри (при цьому висота купола - 15 метрів).

За інформацією будівельників, тут виконано вже 90% зовнішніх і понад половини внутрішніх робіт.

«Зараз виконуються роботи з утеплення самого каркасу: вата, вітробар'єр, профлист. Протягом 15 днів утеплення куполу буде закінчено. Із зовнішніх робіт залишилися роботи з упорядкування території. Вже частково виконана дорога», - розповів про етапи будівництва виконроб Павло Тимошенко.

Усередині майбутнього ФОКу зараз проводять оздоблювальні роботи, зварювальники працюють над сходовими маршами на 2-му поверсі і пожежними драбинами. Електропроводка готова вже на 90%, протягом тижня в будівлі планують включити опалення. Після цього робочим залишиться встановити сантехніку, покласти плитку і змонтувати спортивну арену - футбольне поле.

У Красноградському районі з нетерпінням чекають на відкриття нового спортивного комплексу.

«У нас дуже спортивний район і місто, тепер буде можливість проводити спортивні заходи як місцевого та обласного рівня, так і міжнародного, - каже голова Красноградської РДА Євген Третяков. - Тут зможуть тренуватися школярі, і їхні батьки будуть знати, що діти не на вулиці, а зайняті спортом. ФОК важливий також як соціальний об'єкт, адже відвідувати його зможуть всі жителі району».

Після відкриття в фізкультурно-оздоровчому комплексі будуть працювати секції футболу, баскетболу, волейболу і тенісу, а також боксу та кікбоксингу.

Хід будівельних робіт у Краснограді за дорученням глави ХОДА Юлії Світличної перевірив її заступник Євгеній Шахненко. Він підкреслив, що будівництво об'єкта стало можливим завдяки підтримці керівника області, яка домоглася виділення необхідних коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

«Ми ознайомилися з ходом будівництва та провели нараду з фахівцями - розглянули всі питання, пов'язані з підведенням комунікацій, енерго-, тепло-, водопостачанням. Визначили чіткі терміни закінчення робіт з упорядкування, - зазначив Євгеній Шахненко. - Всі роботи йдуть за графіком».