ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Очікую, що за фейкові вибори на Донбасі відносно Росії запровадять нові санкції. Президент

07 листопада 2018 | 13:11

Про це Глава держави сказав під час виступу на Міжнародній конференції високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед».

«Будь-які натяки навіть на послаблення тиску провокують Росію на ігнорування мирного процесу на Донбасі, включаючи відстрочення розгортання повноцінної миротворчої місії ООН на базі мандату Ради Безпеки, як і на нові репресії проти українців, проти кримських татар у Криму, ба більше – розпалює агресивні апетити Кремля», - підкреслив Президент.   

Глава держави наголосив: «Росія уже почала розігрувати, мабуть, свою останню карту з гібридної колоди, підриваючи довіру до державних інституцій, дискредитуючи європейський та євроатлантичний вибір, нівелюючи успіхи наших реформ, щоб потім забезпечити реванш проросійських сил в Україні на президентських і парламентських виборах у 2019 році».

«Ми не дамо їм це зробити. Адже це події, результати яких матимуть ключове, я б сказав - екзистенційне значення, для кремлівського режиму», - підкреслив Петро Порошенко.

За його словами, кожен наступний крок Кремля матиме на меті «посіяти в українську душу зерна втоми, незахищеності і невпевненості у завтрашньому дні». «Бо в такій скаламученій воді, де одні дискредитовані, а інші - розділені, треті – чубляться, найлегше активувати своїх агентів з їхньою готовністю: проковтнути спробу анексії Криму; прийняти російський план по Донбасу, через який Росія хоче впливати на всю Україну; відмовитися від розбудови українського війська на основі тих самих натівських стандартів і імплементації закону про нацбезпеку, який був прийнятий у тісній співпраці з нашими партнерами з НАТО. І нарешті повернути Україну у «сіру зону» російського впливу з такими омріяними цінами на газ, дешевий газ. Цю карту зараз намагаються розіграти в парламенті і за його межами деякі безвідповідальні українські політикани», - додав Президент.  

Водночас Петро Порошенко наголосив, що в Україні не лише готуються дати відсіч російським загрозам, а врешті-решт вже точно знають, де чекати найближчі удари. «Якщо не схибимо у 2019 році, то це може стати переломною битвою у гібридному протистоянні з Росією», - зауважив Президент.

Глава держави зазначив, що у цій битві Україна особливо потребує підтримки наших партнерів. «Насамперед, продовжуйте підтримувати Україну на шляху повернення до спільного європейського дому – туди, куди ми цивілізаційно належимо. Жодного компромісу, я вас прошу, стосовно питання російської агресії. І особливо у питанні санкцій до повного відновлення нашої територіальної цілісності і суверенітету над всіма окупованими і анексованими територіями»,  - резюмував Президент.

Теги: порошенко вибори

Версія для друку Поділиться:


Вверх