ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина довела вміння організовувати та проводити спортивні події міжнародного рівня. Юлія Світлична

01 листопада 2018 | 13:42

Керівник області прокоментувала рішення ФФУ та ХОДА щодо підготовки заявки на проведення матчу за Суперкубок УЄФА на стадіоні «Металіст».

«За два роки, що минули з моменту, коли ми спільно з Федерацією футболу України повернули великий футбол на стадіон «Металіст», Харківщина довела вміння організовувати та проводити спортивні події міжнародного рівня, - наголосила Юлія Світлична. - Тричі в нас відбувалися матчі за участю збірної України, в постійному режимі проходять ігри Ліги чемпіонів. Стадіон, який приймав матчі Євро-2012, повністю відповідає вимогам для проведення Суперкубку УЄФА. Обласна влада, зі свого боку, готова гарантувати безпеку та високий організаційний рівень підготовки до матчу. Наші конкуренти в боротьбі за проведення Суперкубку - 3 столиці держав Європи - Гельсінкі (Фінляндія), Белфаст (Північна Ірландія) та Мінськ (Білорусь). Сподіваюсь, що наші аргументи будуть достатньо переконливими, й у 2021 році Харківщина прийме суперматч».

Нагадаємо, 1 листопада Харківська облдержадміністрація та Федерація футболу України оприлюднили спільну заяву щодо проведення в Харкові матчу за Суперкубок УЄФА.

«Федерація футболу України повідомила УЄФА про готовність поборотися за право проведення цього поєдинку у Харкові. Всі необхідні документи для оформлення повноцінної заявки, відповідно до вимог УЄФА, будуть зібрані спільно ФФУ та керівництвом ХОДА до лютого 2019 року, - повідомляється в заяві. - Є всі підстави розраховувати на те, що Харків зможе провести матч за Суперкубок УЄФА на найвищому рівні. Підтвердженням цього є організація фіналу Ліги чемпіонів у Києві в травні цього року, що заслужила на найвищу оцінку керівництва УЄФА».

Теги: світлична уєфа суперкубок харків

Версія для друку Поділиться:


Вверх