ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

За вересень на 6 підприємствах області ліквідували борги із зарплати

26 жовтня 2018 | 15:10

Такі дані навів директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

Він взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

«Стан погашення заборгованості із заробітної плати знаходиться на особистому контролі голови обласної державної адміністрації, - відзначив Юрій Шпарага в ході засідання. - За даними моніторингу, за вересень борги із заробітної плати ліквідовані на 6 підприємствах у сумі 2 млн грн. Скорочені – на 8 підприємствах на 1,3 млн грн».

На засіданні комісії розглянули стан погашення боргів на ДП «Чугуївський авіаційний ремонтний завод», у Державному інституті праці та соціально-економічних досліджень (ДІПСЕД), ДП «Український державний головний науково-дослідний і виробничий інститут інженерно-технічних вишукувань «УКРНДІІНТВ», ДП ХНДІ «Технології машинобудування».

Так, керівник ДП «Чугуївський авіаційний ремонтний завод» запевнив про повну ліквідацію боргу із заробітної плати, єдиному соціальному внеску та з відшкодування пільгових пенсій до 1 січня 2019 року. Керівник ДП «Український державний головний науково-дослідний і виробничий інститут інженерно-технічних вишукувань «УКРНДІІНТВ» зобов’язався погасити заборгованість до 1 червня 2019 року.

Присутній на засіданні оперуповноважений управління захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України інформував про те, що за фактом невиплати заробітної плати триває кримінальне провадження відносно посадових осіб ПАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» та ДП ХНДІ «Технології машинобудування».

Начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції в Харківській області інформував про хід ліквідаційної процедури у ТОВ «Екіпаж».

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та доручено укласти графіки погашення заборгованості з виплати заробітної плати на 2018-2019 роки.

По низці підприємств прийнято рішення про проведення перевірок дотримання законодавства Головним управлінням Держпраці України в Харківській області.

Теги: шпарага зарплата борги

Версія для друку Поділиться:


Вверх