Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

25 жовтня в заході взяв участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Упродовж роботи штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників до нього надійшло 90 звернень. Зараз спеціалісти відпрацьовують 5 заяв, що стосуються земельних справ у Первомайському, Богодухівському, Сахновщинському та інших районах.

«Щодо більшості справ, які відпрацьовувалися штабом, уже проходять судові засідання. Своє завдання щодо передачі матеріалів до прокуратури та поліції, а також розгляду відповідних справ на штабі ми виконали», - зазначив голова штабу Марк Беккер.

Під час засідання присутні доповіли голові штабу про проведену роботу впродовж останнього тижня. Підбиваючи підсумки засідання, Марк Беккер наголосив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.