Учасників АТО запрошують на семінар з працевлаштування
![Учасників АТО запрошують на семінар з працевлаштування Учасників АТО запрошують на семінар з працевлаштування](/content/documents/956/95539/thumb-newsDocument-555x336-1705.jpg)
Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.
«7 - 9 листопада в місті Харків відбудеться семінар-тренінг для учасників АТО, який надасть ветеранам чудову можливість поспілкуватися з успішними роботодавцями українського ринку праці. Протягом 3-х днів учасники зможуть відвідати лекції, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування роботодавців», - розповіли в Департаменті.
Захід організовано Всеукраїнською громадською організацією «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» за підтримки обласної державної адміністрації та обласного центру зайнятості в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», що фінансується Мінсоцполітики України.
Більше інформації про проект та реєстраційні форми для бажаючих взяти участь - за посиланнями: