Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ФФУ підкреслюють: неповторна атмосфера Харкова надихнула збірну України на важливу перемогу

У ФФУ підкреслюють: неповторна атмосфера Харкова надихнула збірну України на важливу перемогу

Такої ж думки футболісти та головний тренер команди Андрій Шевченко, відзначили в прес-службі Федерації футболу України.

«Уся футбольна Україна святкує перемогу національної збірної у групі Ліги націй та вихід синьо-жовтих до Ліги А. Однією з головних складових цього тріумфу стала особлива атмосфера, що панувала на стадіоні «Металіст» увечері 16 жовтня, та надзвичайно активна підтримка вболівальників, які прибули на поєдинок з різних куточків України», - відзначили представники Федерації футболу України.

До початку матчу Україна - Чехія були розкуплені всі квитки, тому головна футбольна арена Харкова була заповнена вщерть.

Велика увага організації заходів безпеки до, під час та після закінчення матчу була приділена Харківською ОДА. Традиційно велику футбольну подію, що відбулась у Харкові, підтримала голова ХОДА Юлія Світлична. Саме вона стала ініціатором повернення міжнародних матчів на стадіон «Металіст».

Як зазначив після завершення гри президент Федерації футболу України Андрій Павелко, особлива магія стадіону «Металіст», а також неповторна футбольна атмосфера Харкова надихнули збірну України на важливу перемогу.

Традиційний марш «Вірних збірній» зібрав цього разу в Харкові кілька тисяч відданих уболівальників головної команди країни. Учасники маршу пройшли пішою ходою від залізничної станції «Харків - Балашівський» до стадіону «Металіст», співаючи Гімн України й офіційний гімн збірної «Червона рута» та закликаючи синьо-жовтих здобути перемогу у відповідальному матчі. Загалом на шляху слідування колони вболівальників, а пізніше - на стадіоні, панувала неймовірна за своєю енергетикою атмосфера, яка не могла не надихнути головну команду країни.

На важливості підтримки шанувальників одразу після матчу акцентував увагу футболістів і головний тренер національної збірної Андрій Шевченко.

«Ви бачите, як нас підтримують уболівальники! Це наша спільна перемога!», - підкреслив він.