ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Тривають ремонтні роботи на дорозі Харків - Липці - Борисівка

19 жовтня 2018 | 11:32

Тривають ремонтні роботи на дорозі Харків - Липці - Борисівка

Про це повідомив перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець.

За його інформацією, виконання робіт з поточного та середнього ремонту доріг місцевого значення - на завершальному етапі.

«Завершуються роботи з влаштування вирівнювального шару на дорозі Харків - Липці - Борисівка. Наступного тижня планується завершити роботи з улаштування верхнього покриття асфальтобетонної суміші. На дорозі Великий Бурлук - Григорівка - Обухівка (Великобурлуцький район) завершуються роботи з улаштування вирівнювального шару, цього тижня планується завершити вкладання поверхневого шару асфальтобетонної суміші», - зазначив Сергій Литвинець.

Він також повідомив, що коштом субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій вже завершено роботи на об’єкті у місті Вовчанськ - по вулиці Рубіжанське шосе, розпочнуться роботи в місті Чугуїв -  по вулиці Кочетовська, - де буде відновлена ділянка близько одного кілометра, в місті Лозова (на вулицях Кооперативна і Павлоградська роботи вже завершені, з наступного тижня будуть розпочаті роботи на вулиці Гвардійська).

Сергій Литвинець відзначив, що ямковий ремонт проводиться у Богодухівському, Дергачівському, Нововодолазькому та Балаклійському районах. Роботи йдуть згідно з графіком. За сприятливих погодних умов роботи планується завершити у першій половині листопада.

Теги: брифінг ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх