Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорогах місцевого значення завершують заплановані на 2018 рік роботи

12 жовтня 2018 | 18:11

Про це повідомив перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Ігор Литвинець під час брифінгу 12 жовтня.

За його інформацією, із загального переліку об’єктів, які було заплановано відремонтувати у цьому році, роботи на 77 вже завершені.

«На цей час проводяться роботи з поточного ремонту на дорозі Великий Бурлук – Обухівка – Дворічна. Там триває влаштування шару основ з щебенево-піщаної суміші. Роботи з влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші розпочнуться з наступного тижня», - розповів Сергій Литвинець.

За його словами, під час проведення процедури закупівель через систему PROZORO було зекономлено кошти, які спрямовано на поточний ремонт автомобільної дороги Харків – Липці – Борисівка. 13 жовтня розпочнуться роботи з холодного фрезерування.

«Коштом експлуатаційного утримання щоденно виконуються роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах місцевого значення. Основні напрямки виконання робіт попередньо узгоджені з головами РДА та ОТГ. Значна увага приділяється маршрутам шкільних та рейсових автобусів», - розповів Сергій Литвинець.

Він також повідомив, що значна увага приділяється формуванню переліку доріг, на яких будуть проведені ремонтні роботи у 2019 році.

Теги: ремонт доріг брифінг

Версія для друку Поділиться:


Вверх