Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники завершують заплановані на 2018 рік роботи на дорогах державного значення

12 жовтня 2018 | 17:40

Про це під час брифінгу 12 жовтня розповів перший заступник начальника Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка.

На цей рік були заплановані роботи по 14 об’єктах, з яких 6 уже повністю завершені. 

«На завершальному етапі - роботи на дорозі Чугуїв – Мілове (ділянка за Куп’янськом у районі села Кислівка). Зараз там проводяться роботи з вкладання перших шарів асфальтобетону на підготовлене до цього земляне полотно, - розповів Сергій Пляка. - На завершальному етапі - заплановані роботи на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград.  З початку наступного тижня ми продовжимо роботи в Краснопавлівці - коштом від перевиконання митних платежів. Незначна ділянка залишилася по дорозі Харків – Вовчанськ (перед містом Вовчанськ). На стадії завершення - роботи на шляхопроводі біля села Кислівка на дорозі Чугуїв – Мілове». 

Він також повідомив, що за результатами восьми місяців надійшли кошти від перевиконання митних зборів. За дорученням голови ХОДА Юлії Світличної в план було включено додатковий об’єкт – дорогу селищем Печеніги. З наступного тижня там розпочнуться роботи з фрезерування. Ремонт триватиме протягом двох тижнів.

Будуть проведені роботи й на ділянці від кордону з Полтавською областю до села Сніжків Валківського району на дорозі Київ – Харків – Довжанський. 

«Це була ініціатива голови ХОДА Юлії Світличної, щоб ця дорога потрапила до переліку об’єктів, які фінансуються коштом світових банків. Була виготовлена та затверджена проектно-кошторисна документація. Були проведені міжнародні торги. Переможцем визначена турецька компанія. Починаючи з вересня, розпочалися підготовчі роботи. Зараз проходять роботи з вирубки порослі, підготовка земляного полотна. На ділянці протяжністю 25 км будуть проведені роботи з влаштування нової смуги руху: від Чутова в бік Харкова, зліва, практично до самого села Сніжків. І далі - перехід на правий бік», - розповів Сергій Пляка.

Це буде  сучасна європейська траса першої категорії з влаштуванням всіх об’єктів безпеки дорожнього руху. Зокрема, будуть і шумові екрани вздовж населених пунктів, будуть надземні пішохідні переходи. Роботи розраховані на два роки.


Теги: брифінг ремонт доріг

Поділиться:Схожі новини