ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Заплановані на цей рік ремонти на дорогах державного значення в області виконані вже на 90%

05 жовтня 2018 | 16:50

Заплановані на цей рік ремонти на дорогах державного значення в області виконані вже на 90%

Про це повідомив під час брифінгу 5 жовтня перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Так, за його інформацією, окрім зданої на минулому тижні дороги Харків – Охтирка, заплановані роботи вже виконані на шляхах Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка та Старий Мерчик – Краснокутськ. Завершуються роботи на напрямку на Ізюм.

«У роботі залишилась одна ділянка – в Кам’янці. Там буде влаштування водовідвідних споруд, а потім – верхнього шару асфальтобетону», - відзначив Сергій Пляка.

Близько 1,2 км залишилося відремонтувати на дорозі Харків – Вовчанськ. Незначний обсяг – у селі Соколове на дорозі Мерефа – Зміїв.

«На дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград закінчуються роботи з влаштування верхніх шарів асфальтобетону в Первомайському районі. За рахунок додаткового фінансування від митного експерименту ми ще продовжимо роботи в Краснопавлівці. Зараз завозиться матеріал для посилення основи, роботи розпочнуться на наступному тижні, погода поки що це дозволяє», - сказав перший заступник начальника САД.

До понеділка дорожники розраховують завершити ремонт у Балаклійському районі на дорозі Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка.

Також ще тривають роботи з укладання асфальтобетонних шарів на шляхопроводах на дорозі Чугуїв – Мілове та в селі Коробочкине Чугуївського району.

«Загалом уже виконано понад 90% від загального плану на цей рік. Ще працюємо над додатковим фінансуванням – як з державного бюджету, так і очікується перевиконання від митного збору», - повідомив Сергій Пляка.

Теги: пляка ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх