Юні стрибуни на акробатичній доріжці успішно виступили на Кубку України

На змаганнях, які пройшли в Миколаєві, збірна Харківської області завоювала 2 золоті та 2 бронзові нагороди.

Найбільш успішно виступила Софія Теплухіна, яка здобула три нагороди в особистих змаганнях та одну - в командних. Софія перемогла у другій вправі, а також разом з іншими харків’янками - Олександрою Каракуцею та Русланою Кваченко - завоювала золоту медаль у командних змаганнях.

Бронзовою призеркою підопічна тренера Марини Романової стала в багатоборстві та у першій вправі.

У загальнокомандному заліку серед жіночих команд Харківська область посіла перше місце, друге було за Вінницькою областю, а третє посіла збірна Львівської області.

Ці змагання стали одним з етапів формування та підготовки збірної України до міжнародних стартів.

Як зазначають в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, попереду у харківських спортсменів - також чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат який з 10 по 13 жовтня прийматиме місто Кам’янське Дніпропетровської області.