Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Стартувала Всеукраїнська акція «Пам’ять роду»

02 жовтня 2018 | 10:33

Український інститут національної пам’яті збирає світлини та історії тих родин, які пережили Голодомор 1932-1933 рр.

Метою проекту є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду.

«На жаль, час невблаганний, і з кожним роком усе меншає живих свідків Великого Голоду, - говорять в інституті. - Але спогади про те лихоліття зберігають їхні діти та онуки, передаючи їх з покоління до покоління як пам’ять роду. А ще – родинні фотографії. Особливо ті, які були зроблені до 1932 року. Ті, на яких ще усі живі, здорові і впевнені в тому, що, тримаючись купи, родиною, вдасться подолати будь-яке лихо. Ці фото теж є мовчазними свідками жахливого злочину більшовицької влади. Поділіться вашими історіями, віднайдіть старі фотографії рідних людей, що пережили Великий Голод. 
Згадаймо всіх і кожного поіменно».

Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій інститутом веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору» та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Ці оповідання і фотокартки увійдуть до окремого збірника, видання якого ініціює інститут. Також на основі цих матеріалів інститут має на меті зробити виставку спільно з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». І саме до музею будуть передані на зберігання усі отримані спогади та світлини.

Родинні фото часів до Голодомору та власні історії просимо надсилати на електронну (uinp@memory.gov.ua) та поштову (01021 м. Київ, вул. Липська, 16) адреси Українського інституту національної пам'яті з позначкою «Пам’ять роду».


Теги: голодомор акція

Поділиться:Схожі новини