Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харків є центром економічного розвитку в країні. Посол В'єтнаму в Україні

Харків є центром економічного розвитку в країні. Посол В'єтнаму в Україні

Це Надзвичайний і Повноважний Посол В’єтнаму в Україні Нгуєн Ань Туан заявив під час зустрічі з керівництвом ХОДА.

З паном послом 28 вересня зустрівся перший заступник голови ХОДА Марк Беккер. Він передав Нгуєн Ань Туану слова привітання та подяки за участь у Х Міжнародному економічному форумі від глави області Юлії Світличної.

Марк Беккер відзначив, що співпраця між країнами успішно розвивається в освітній, соціальній та культурній сфері, й Харківщина зацікавлена в розширенні й економічних зав’язків.

«Ми позитивно сприйняли те, що скасовано заборону на продаж зерна до В’єтнаму, й готові активно брати участь у постачанні», - сказав перший заступник голови ХОДА.

Надзвичайний і Повноважний Посол В’єтнаму в Україні відзначив, що в Харкові проживає чи не найбільша діаспора В’єтнаму серед інших українських регіонів. І попри безпосередню близькість до зони проведення ООС, в області створено безпечні умови як для представників діаспори, так і місцевих жителів.

«Безперечно, це результат злагодженої роботи команди під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної, - відзначив Нгуєн Ань Туан, - Те, що сьогодні ми тут, це тому, що ми дійсно вважаємо Харків центром економічного розвитку в Україні».

За словами Нгуєн Ань Туана, Харківщина створила всі умови для міжнародних інвестицій і є інвестиційно привабливим регіоном для партнерів.

У ході зустрічі також було обговорено розширення співпраці в освітній сфері. Адже у закладах вищої освіти Харкова навчаються студенти з В’єтнаму.

«Жителі В’єтнаму, що отримали освіту в Харкові, повертаючись на батьківщину, реалізовуються у різних сферах життя і займають високі посади. Та все ж з теплом згадують про студентське життя та бажають розвитку співпраці між нашими країнами», - сказав Нгуєн Ань Туан.