ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Президент закликав Генеральну Асамблею ООН прийняти декларацію щодо Голодомору 1932-33 років в Україні

27 вересня 2018 | 10:29

Про це Петро Порошенко сказав під час виступу на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«Україна, як ніхто інший, знає ціну цій трагедії. У листопаді цього року ми вшановуватимемо 85-ті роковини одного з найбільш страшних злочинів 20-го століття – Голодомору або масової смерті від голоду, штучно організованого в Україні сталінським режимом. Він забрав життя багатьох мільйонів українців», - сказав Президент Петро Порошенко.

«У цьому зв’язку хотів би поновити свій заклик до Асамблеї вшанувати одну з найбільших трагедій в історії людства шляхом прийняття відповідної декларації», - зазначив Президент.

«Сьогодні в умовах, коли майже 850 млн людей недоїдають, моя держава не може стояти осторонь та готова запропонувати допомогу для вирішення питань продовольчої безпеки у світі», - підкреслив Президент.

Він нагадав, що у 2019-2021 роках у зв’язку з членством в Економічній і Соціальній Раді ООН на Україну буде покладено важливу відповідальність.

«Базуючись на своєму нещодавньому значному досвіді, моя країна докладатиме зусиль для зміцнення ролі Ради в процесі впровадження та огляду виконання порядку денного у сфері сталого розвитку на період до 2030 року, насамперед - в умовах конфлікту та постконфліктного відновлення», - сказав Петро Порошенко та зазначив, що з-поміж 17 цілей сталого розвитку Україна, зокрема, вітає ініціативи ООН, спрямовані на подолання голоду у світі.

Теги: порошенко оон

Версія для друку Поділиться:


Вверх