ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Президент привітав учасників ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

25 вересня 2018 | 11:18

Вітальне слово від Глави держави зачитала під час відкриття форуму голова ХОДА Юлія Світлична.

«Щирі вітання організаторам, учасникам та гостям ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, - відзначено в привітанні Президента. - Радий, що цей захід стає доброю традицією не тільки в житті наукової громади Слобожанщини, але й всієї правничої спільноти України та наших закордонних колег. Другий рік поспіль предметом дискусії є питання правового забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізованого світу, також особлива увага буде приділена цифровізації економіки та впливу цих процесів на розвиток права. Це ті речі, без яких існування України як глобального гравця на міжнародній арені є майже неможливим. Вкрай важливим є те, що представники вітчизняної правової науки разом з органами, відповідальними за реалізацію правової політики, були максимально залучені до вироблення нових стандартизованих підходів у правовому регулюванні всіх сфер людської життєдіяльності.

Переконаний, що форум стане прекрасною нагодою для обміну досвідом та проведення фахових дискусій з питань удосконалення української юриспруденції. Бажаю плідної роботи, конструктивних ідей та нових здобутків в ім’я України!».

ІІ Міжнародний юридичний форум зібрав на Харківщині представників 23-х країн світу, в тому числі Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Ірландії, Італії, Молдови, Канади, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Словаччини, США, Угорщини, Чехії, Швейцарії, Швеції та Японії. Учасниками заходу стали науковці та юристи-практики, судді Конституційного та Верховного судів України, співробітники представництв ЄС, місії ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

Цього року форум у Харкові набув державного статусу та проводитиметься щорічно.

Теги: світлична президент юридичний форум привітання

Версія для друку Поділиться:


Вверх