ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Основні роботи на дорозі Харків – Охтирка завершуються

21 вересня 2018 | 14:26

Основні роботи на дорозі Харків – Охтирка завершуються

Зараз на шляху, який став головним напрямком роботи дорожників цього року, нанесли вже 40% осьової розмітки.

Покриття дороги облаштоване повністю. Зараз встановлюють нові павільйони на зупинках (замінять майже всі - крім двох), в окремих місцях прибирають поросль на узбіччях.

«Робота проведена дуже велика. Такі обсяги раніше робили не менше, ніж за 3 роки, - відзначив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка. - Дорога зараз радує око не тільки водіїв, але й дорожників. Вичистили чагарники на території Богодухівського району, а в Дергачівському - Дворічний Кут. Осьову розмітку робимо холодним пластиком. Нове бар’єрне огородження – оцинковане. Старого бордюру ми демонтували 3 км, а нового встановлюємо 6. Бордюром пройшли всі Ольшани, завершуємо його встановлення в Богодухові. Привели в належний стан в’їзд у нашу область, відремонтували стелу «Харківська область», до якої ніколи руки не доходили».

Усі основні роботи на дорозі планують завершити наступного тижня, проте деякі додаткові активності ще триватимуть. Так, дорожники облаштовуватимуть 116 з'їздів до населених пунктів та полів, водовідводні лотки, додатково укріплюватимуть узбіччя.

«У процесі ремонту було облаштовано близько 70 % нового узбіччя. Для цього завозився ґрунт, він місцями дав усадку. Ми зробили відкоси, зараз потрібно ще на узбіччі доробити укріплення з твердого покриття  - це або відходи від фрезерування, або доменні шлаки. Такі роботи продовжаться», - повідомив Сергій Пляка.

Фото

Теги: ремонт дороги пляка харків-охтирка

Версія для друку Поділиться:


Вверх