Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Готовність шістьох районів області до опалювального сезону перевірив обласний штаб

Готовність шістьох районів області до опалювального сезону перевірив обласний штаб

Чергове засідання відбулось 18 вересня.

Під час засідання обласного штабу розглянули стан справ у Лозівському, Ізюмському, Борівському, Балаклійському, Барвінківському та Близнюківському районах.

За інформацією, озвученою у ході наради директором Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергієм Магдисюком, у цілому по області житловий фонд підготовлений до роботи в осінньо-зимовий період на 96%.

Що стосується розглянутих районів, у Лозівському житловий фонд готовий на 95%, у місті Ізюм - на 96 %. В інших районах та місті Лозова підготовку завершено та на 100% оформлено паспорти готовності.

«Щодо виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», в цілому по області рівень оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії становить 94%. Найнижчий рівень оснащення житлового фонду тепловими лічильниками в місті Лозова - 44,6%. До кінця року планується обладнати ще 17 будинків. Житловий фонду Борівського району оснащено на 51% (22 з 43 будинків). З місцевих бюджетів Борівської селищної ради та Богуславської сільської ради виділені кошти на роботи з виготовлення ПКД на встановлення лічильників на 21 будинок, відсоток оснащення складе 100%, - розповів Сергій Магдисюк. - Балаклійський район, не враховуючи 84 будинки у смт. Донець, які планується перевести на індивідуальне опалення, оснащено лічильниками на 64,6% (82 зі 127 будинків, що мають технічну можливість). У Лозівському районі та місті Ізюм наразі відсоток оснащення складає 100%».

Заходи з підготовки об’єктів теплопостачання області на даний момент  виконані на 95%. В містах та районах, ситуацію в яких розглядали на штабі, крім Лозівського району та міста Ізюм, підготовка завершена.

«У Лозівському районі не підготовлена 1 котельня та 500 м теплових мереж, наразі ведуться ремонті роботи, які планується  закінчити найближчим часом.  На стадії завершення знаходиться підготовка теплових мереж Ізюма», - уточнив Сергій Магдисюк.

Водопровідно-каналізаційне господарство області підготовлене на 94%. Завершена підготовка в Балаклійському, Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та м. Лозова. У стадії завершення знаходиться підготовка у Близнюківському, Лозівському районах та в Ізюмі. Роботи будуть завершені до 1 жовтня.