ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Готовність шістьох районів області до опалювального сезону перевірив обласний штаб

19 вересня 2018 | 14:58

Чергове засідання відбулось 18 вересня.

Під час засідання обласного штабу розглянули стан справ у Лозівському, Ізюмському, Борівському, Балаклійському, Барвінківському та Близнюківському районах.

За інформацією, озвученою у ході наради директором Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергієм Магдисюком, у цілому по області житловий фонд підготовлений до роботи в осінньо-зимовий період на 96%.

Що стосується розглянутих районів, у Лозівському житловий фонд готовий на 95%, у місті Ізюм - на 96 %. В інших районах та місті Лозова підготовку завершено та на 100% оформлено паспорти готовності.

«Щодо виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», в цілому по області рівень оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії становить 94%. Найнижчий рівень оснащення житлового фонду тепловими лічильниками в місті Лозова - 44,6%. До кінця року планується обладнати ще 17 будинків. Житловий фонду Борівського району оснащено на 51% (22 з 43 будинків). З місцевих бюджетів Борівської селищної ради та Богуславської сільської ради виділені кошти на роботи з виготовлення ПКД на встановлення лічильників на 21 будинок, відсоток оснащення складе 100%, - розповів Сергій Магдисюк. - Балаклійський район, не враховуючи 84 будинки у смт. Донець, які планується перевести на індивідуальне опалення, оснащено лічильниками на 64,6% (82 зі 127 будинків, що мають технічну можливість). У Лозівському районі та місті Ізюм наразі відсоток оснащення складає 100%».

Заходи з підготовки об’єктів теплопостачання області на даний момент  виконані на 95%. В містах та районах, ситуацію в яких розглядали на штабі, крім Лозівського району та міста Ізюм, підготовка завершена.

«У Лозівському районі не підготовлена 1 котельня та 500 м теплових мереж, наразі ведуться ремонті роботи, які планується  закінчити найближчим часом.  На стадії завершення знаходиться підготовка теплових мереж Ізюма», - уточнив Сергій Магдисюк.

Водопровідно-каналізаційне господарство області підготовлене на 94%. Завершена підготовка в Балаклійському, Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та м. Лозова. У стадії завершення знаходиться підготовка у Близнюківському, Лозівському районах та в Ізюмі. Роботи будуть завершені до 1 жовтня.

Фото

Теги: штаб опалювальний сезон магдисюк

Версія для друку Поділиться:


Вверх